tooted

SIIN ON TOODUD VALIK MEIE TOODETEST. KUI TE EI LEIA OMA SOOVITUD TOODET, VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST INFO@HEKATE.EE

soola- ja loodustoodete hulgimüük

Magneesiumhelbed

Magneesium on üks tähtsamaid mineraalaineid inimese kehas. Magneesiumipuudus võib olla väga paljude ja erinevate terviseprobleemide põhjuseks kuna tänapäeval ei saa me toidust küllaldaselt magneesiumi. Magneesiumirikas vesi vannis imendub kiiresti läbi naha, levib kudedesse ning imendub läbi kõikide rakkude inimese kehas. Magneesiumkloriid on naturaalne magneesiumi vorm, mis omab inimese verele sarnast mineraalide koostist ja mida leidub ka merevees. Selle tulemina omastavad rakud magneesiumkloriidi väga kergesti. Üheaegselt puhta magneesiumivee sisenemisega rakkudesse, väljutab keha läbi kudede toksiine, mis on kuhjunud rakkudes.

Meditsiiniline pharmasool

Hingamissool ehk pharmasoola nimetatakse ka meditsiiniliseks soolaks. Selle eripäraks on väga kõrge puhtusaste ning farmaatsia- ja meditsiinitööstustes on see kasutusel ühe baasainena. Pharmasoolale pole lisatud paakumisvastaseid aineid, mistõttu kokkupuutel õhu või niiskusega toimub selle kiire paakumine. Kindlustamaks soolaravi tõhusaimat toimet ning oma seadmete pikaealisust on oluline kasutada just kõrge puhtusastmega pharmasoola. Eestis on paljudes sanatooriumides soolakambrid, mida arstid soovitavad külastada leevendamaks ülemiste hingamisteede, kurgumandlite ja põskkoopa põletikke, kroonilist bronhiiti, nohu, köha ja astmat.

bonaire, caribbean, antilles

Tööstuslik jämesool

Tööstuslikku jämesoola kasutatakse soolakambri ehitusel. See paigaldatakse kambri seintele ja lakke. Põrand kaetakse lahtise tööstusliku jämesoolaga. Põrandal olev lahtine sool vajab regulaarset vahetust. Vahetuse sagedus sõltub kambri külastajate arvust ja külastuste sagedusest. Soolaravil on närvisüsteemi rahustav toime — sobib stressi, depressiooni ja neuroosilaadsete seisundite leevendamiseks. Soolaravi on soovitav, kui: - soovid tõsta vastupanu infektsioonhaigustele - Sinu hingamine on raskendatud - Sind vaevab pikaajaline köha - Sul on nahaprobleemid

nitritsool

Nitritsool on säilitusaine lihalatoodetele, vorstile, konservidele jt. Nitrit hoiab ära liiga kiire oksüdeerumise ning ohtlike mikroobide paljunemise. Naatriumnitrite osakaal 0,5-0,6 %. Säilitada kuivas ja suletuna.

veepehmendussool

Veepehmendussool on tabletikujuline sool. Kvaliteetne veepehmendusool lahustub täielikult ning hoiab teie süsteemid töökorras. Veepehmendussool on vajalik veepehmendusseadmete filtermaterjali töövõime taastamisel ja säilitamisel.

epsom sool

Epsom soola nimetatakse ka magneesiumsulfaadiks või mõrusoolaks. Epsom sool ei sisalda sünteetilisi säilitus- lõhna- ega värvaineid.Selle koostisaineteks on magneesium ja väävel. Nii magneesium kui väävel toetavad organismis veresuhkru stabiilsust.